BL: Olympique Lyon–Bayern München elődöntő - NSO

Lány találkozó lyon

Tartalom

lány találkozó lyon

Boateng Süle, a szünetbenAlaba, A. Davies — Goretzka Pavard, Müller, Perisic Coman, A Bajnokok Ligája története során először fordult elő, hogy két olyan csapat nézett egymással farkasszemet a legjobb négy között, amely az idény közben edzőt váltott: a Lyonnál Sylvinho helyére Rudi Garcia érkezett, míg a Bayern Münchennél Niko Kovacot Hans-Dieter Flickre cserélték. A szerdai elődöntőnek egyértelműen a Bayern volt az esélyese, az egészen félelmetes formában lévő, a Barcelonát 8—2-vel elintéző bajorok az előző 28 tétmeccsükből mindössze egyet adtak döntetlenre, s ezalatt 94!

Mindezek ellenére akár már a 4. Egy Leon Goretzka-lehetőséget leszámítva abszolút a Lány találkozó lyon volt az első negyedóra, Depay éles beadásáról centikkel maradt le Toko Ekambi, aki percekkel később még közelebb járt a gólhoz: szép visszacsellel és egy kis szerencsével került ziccerbe, ám hiába flörtöl kos férfi ki a kapu bal oldalát, a labda a kapufán csattant, a kipattanót pedig elvétette csapattársa.

Ebben sokkal több volt Serge Gnabry a jobb szélről lány találkozó lyon be középre, majd a tizenhatos vonalához érve ballal gyönyörű gólt ragasztott a jobb felsőbe 0—1.

Arjen Robbent idéző mozdulatsor volt. A gól magához térítette a németeket, akik még az első félidőben megduplázták az előnyüket: Lány találkozó lyon labdát szerzett és lendületesen indult meg, hogy aztán jó ütemben ugrassa ki a bal oldalon Ivan Perisicet, akinek középre centerezését rosszul találta el Robert Lány találkozó lyon, a lengyel szerencséjére Gnabry már nem tette meg ezt a szívességet 0—2.

A német támadó idénybeli kilencedik BL-meccsén a kilencedik gólját szerezte, ami pedig a Bayernt illeti, a bajor csapat a Mindehhez tíz mérkőzésre volt szüksége a spanyol és az angol csapattal ellentétbenígy már csak az —es Barcelona áll előtte, amely a két csoportkörös rendszerben 16 összecsapáson összesen ször vette be az ellenfelek kapuját.

Gnabry a harmadikat is megszerezhette volna, óriási fordulat volt ez a találkozó elejéhez képest, amikor a Lyon lőhetett volna ugyanennyit — ehelyett a Bayern vonulhatott kétgólos előnyben pihenőre.

A második félidő az elsőhöz kísértetiesen hasonló módon kezdődött, Marcelo fejese és Ekambi ziccere is nagy lehetőség volt, ám ezek megint csak kimaradtak, így végleg elhalványultak a lyoni remények. Flick csapata a Barca elleni találkozóhoz hasonlóan megnyomta a hajrát, Philippe Coutinho lesgólt szerzett, az ezúttal rossz napot kifogó Lewandowski viszont a A Bayern München története során