A férfi vadászó, a nő csábító – Engedjük a férfiakat udvarolni!

Keressen egy nőt kamerun

Tartalom

keressen egy nőt kamerun

Az első félidőben egyszer sem volt két gólnál nagyobb különbség a felek között, a szünetben 15—re állt a mérkőzés. A második játékrészben 21—ig a hollandok vezettek, utána azonban Szerbia a találkozó során először ellépett három góllal 24— A szerbek egy darabig őrizték is az előnyüket, ám az utolsó öt percet elszúrták, így Hollandia 24—ről felállva pontot mentett.

Az egyenlítő gólt Utána a szerbek betaláltak üres kapuba, de ezt a gólt keressen egy nőt kamerun játékvezetők lépéshiba miatt nem adták meg.

A hollandoknál Lois Abbingh hét, Yvette Broch hat találatot jegyzett, míg az utóbbihoz hasonlóan győri Groot kétszer volt eredményes. A Ferencváros holland légiósai közül Laura van der Heijden és Danick Snelder is kétszer talált a hálóba.

Félelmek, komplexusok, feldolgozatlan múlt, lelki sebek tarkítják, csúfítják lelkünket, lényünket átjárja a félelem. Félünk megnyílni, őszintének lenni, félünk feladni a szabadságunkat, a jól bejáratott, önállóan működtetett, egyszemélyes életünket. Az érzelmeket kimutatni veszélyes hazárdjáték manapság. A férfi attól tart, hogy lehull a macsó jelmez, és kiderül az igazság, hogy csak egy sérült lelkű, önbizalom hiányos, bús képű lovag.

Az immár hatpontos Dél-Korea sikerével biztosította a helyét a nyolcaddöntőben, míg a továbbra is pont nélküli Kamerun az alsóházi rájátszást 17— A németek a A meccs vége sem volt sokkal szorosabb, az ázsiai csapat nem jutott el tízig sem 24—9. Ebből a csoportból Németország, Szerbia, Dél-Korea és Hollandia továbbjutása is biztos, de a sorrend megjósolhatatlan.

Az utolsó fordulóban e négyes egymással csap össze: a szerbek a távol-keletiekkel, míg a hollandok a németekkel.