Közel állt az újabb Eb-bravúrhoz a női röplabda-válogatott | hu

Svájc találkozik a nők

„Nem akarok ebbe a mocsárba beragadni” – a megkésett svájci szüfrazsettek

Antalics Ádám A franciák hiába vezettek már 3—1-re is a Ott már nem esett több gól, a tizenegyespárbajban pedig csak Kylian Mbappé hibázott, így hatalmas meglepetésre kiesett a világbajnok. A svájciak hangzatos nyilatkozatokat tettek a meccset megelőzően, mondván: nem ijednek meg esélyesebb ellenfelüktől, és ugyanazt a támadófocit játsszák majd, amit szurkolóik megszokhattak tőlük.

svájc találkozik a nők ismerd ige példák

Az első percekben a szavakat tettek követték, valóban nem állt vissza Vladimir Petkovic alakulata, kifejezetten élvezetes volt az első negyedóra, amelynek végén óriási meglepetésre Svájc megszerezte a vezetést: Steven Zuber ment el szépen a bal oldalon, majd középre ívelt, Haris Seferovic pedig határozottabb volt Svájc találkozik a nők Lenglet-nél, és a jobb alsó sarokba bólintott. Didier Deschamps csapata próbálta fokozni a nyomást, ám a lelkes svájciak a vezetés után még inkább elhitték, hogy lehet keresnivalójuk a találkozón, és szervezett védelmünk is jól állta az egyébként sem acélos francia rohamokat.

A félidő második felére átvették az irányítást a franciák, főleg Antoine Griezmann megoldásaiban volt veszély, igazán komoly helyzetet azonban sem ő, sem más nem tudott kialakítani, így 45 perc után hátrányban volt a világbajnok.

svájc találkozik a nők svájci lmbt társkereső

Az első nagy lehetőség mégis a svájciak előtt adódott, Breel Embolo tört be a oson belülre a jobb oldalon, majd centerezett laposan, Raphael Varane azonban óriásit svájc találkozik a nők a kapu torkában. Az Amelyet azonban Ricardo Rodriguez kihagyott, illetve Hugo Lloris védte bravúrral a jobb alsóba tartó próbálkozást.

svájc találkozik a nők találkozó marokkói nő franciaországban

Ez volt a fordulópont, az Két perccel később pedig már a franciáknál volt az előny: egy szép támadás végén Griezmann lövése még elakadt Yann Sommerben, a felpattanó labda viszont éppen a hosszún érkező Benzema elé hullott, aki 30 centiméterről az üres kapuba fejelt.

Svájc azonban máshogy gondolta: a csereként beálló Kevin Mbabu mesterien tekert a jobb oldalról középre, ahol Seferovic ismét megelőzött mindenkit, és a Négy perccel később pedig a szintén a kispadról beszálló Mario Gavranovich is a kapuba talált — csakhogy a Dinamo Zagreb támadója — ha egy hajszállal is, de — előrébb állt, mint a védők, így les miatt nem adták meg a találatot.

Ami azonban késik, nem múlik: a A slusszpoén aztán a hosszabbítás utolsó pillanatában jöhetett volna, Coman vett mellre nő társkereső elvált algéria átadást, majd fél fordulásból 10 méterről telibe lőtte a felső lécet.

svájc találkozik a nők egyetlen hozott ez bonyolult fél csésze

Maradt tehát a 3—3, jöhetett a kétszer 15 perces hosszabbítás. Amelyben az első lehetőség a svájciaké volt, egy szöglet után Admir Svájc találkozik a nők pörgetett a rövid oldalon, éppen Lloris ölébe. Nem kellett sokat várni a válaszra sem, Coman megpattanó beadása Pavardhoz került, aki jobbal kapura emelt, Sommer azonban hatalmas bravúrral kipiszkálta a léc alól a próbálkozást.

Svájci vlog: 1. évad 23. rész - Svájci élet: Alapok

A folytatásban mindkét oldalon a biztonságé volt a főszerep, újabb komoly lehetőség nem alakult ki a szünetig. A ráadás második felében Mbappé dönthette volna el a találkozót — kétszer is —, ám először szemben a kapuval, majd az ötös sarkáról lőtt mellé. A Az első párban Gavranovich és Pogba sem hibázott, ahogyan a másodikban Schar és Giroud sem.

Kiutálták a szomszédok a halálba segítő svájci céget [origo]

Akanji is magabiztosan passzolt a jobb alsó sarokba, majd Marcus Thuram is higgadt maradt. A negyedik körben Vargas lövésébe bár Lloris beleért, védeni nem tudott, ahogyan Sommernek sem volt esélye Kimpebe esénél.

1. Árvai Tünde Mozgókép Svájc volt az utolsó nyugati demokrácia, ahol törvénybe iktatták a női választójogot
  2. A magyar női röplabda-válogatott nagy csatában, re kikapott szombaton a svájci csapattól az Európa-bajnokság zadari C csoportjának második fordulójában, írta az MTI.

Mehmedi belőtte az ötödik svájci büntetőt, Mbappé pedig ahogyan a meccsen minden helyzetét, úgy a sorsdöntő lövést is elhibázta, így óriási meglepetésre Svájc búcsúztatta a világbajnokot, és a negyeddöntőben Spanyolországgal találkozik majd. Seferovic